مجموعه تولیدی گل نفیس

مطالبی که دراین مقاله میخوانید ...

کاکتوس مصنوعی

کاکتوس مصنوعی

گل مصنوعی کاکتوس

کاکتوس های مصنوعی و گیاهان آبدار ما همیشه محبوب هستند زمانی که می خواهید فضای خود را با کمی سبزی بدون نگهداری به روز کنید. بهتر از همه، حتی از نزدیک، هیچ کس هرگز نمی داند که آنها چیز واقعی نیستند…

موضوعی که باید راجع به کاکتوس مصنوعی بدانید

گیاهان کاکتوس و ساکولنت بسیار شیک هستند و اغلب گیاهان خانگی بسیار کم نگهداری هستند. اما متأسفانه مردم معمولاً آنها را بیش از حد آبیاری می کنند یا آنها را در محیط نامناسبی نگه می دارند که منجر به مرگ زودرس می شود. کاکتوس مصنوعی  زیبای ما ساده ترین راه برای به دست آوردن ظاهر بدون دردسر نگهداری از آنها هستند. آنها به ویژه در دفاتر پرمشغله ای که دردسر گیاهان واقعی را نمی خواهید یا برای افرادی که دقیقاً مانند ما مهارت نگهداری از گیاهان آپارتمانی را ندارند، مفید هستند.ما مجموعه وسیعی از کاکتوس‌ مصنوعی داریم، از جمله کاکتوس ساگواروی بد بو، که احتمالاً با تصور صحنه‌های سنتی صحرا به ذهن شما خطور می‌کند.

جنس کاکتوس مصنوعی

طیف وسیعی از کاکتوس مصنوعی ما با استفاده از خمیر گل چینی ،چسب قوی ساخته می شوند. ما همیشه اندازه، شکل، رنگ و شاخ و برگ را در برابر همتای طبیعی هر کدام بررسی می کنیم، به علاوه هر ماده هدف خاص خود را در کمک به واقعی به نظر رسیدن گیاه مصنوعی شما دارد. اگر مایلید بیشتر بدانید، میتوانید تماس با کارشناسان ما در تماس باشید.

.

تعمیر و نگهداری کاکتوس مصنوعی

شاید فکر نکنید، اما مراقبت از کاکتوس طبیعی سخت تر از آن چیزی است که فکر می کنید! معمولاً آبیاری بیش از حد، زیر آب رفتن یا قرار دادن آنها در زیر نور مستقیم خورشید برای مدت طولانی است که همگی منجر به مرگ زودرس می شود! وقتی اکثر ما به کاکتوس ها فکر می کنیم، تصور می کنیم که آنها در بیابان های داغ و سوزان رشد می کنند، بنابراین به طور طبیعی سعی می کنیم شرایط گرما و نور یکسانی را برای آنها فراهم کنیم. اما، کاکتوس ها محل زندگی طیف وسیعی از آب و هوا هستند. به احتمال زیاد شما ممکن است ندانید کاکتوس واقعی شما از کجا آمده است، که ممکن است به یک کاکتوس بد آفتاب سوخته ختم شود.این وضعیت مشابه با ساکولنت ها است. آنها همچنین ممکن است دچار آفتاب سوختگی شوند، اما بزرگترین مشکل آنها آبیاری و نور است. هنگامی که ساکولنت ها در داخل خانه رشد می کنند، معمولاً برای دریافت نور کافی و مقدار مناسب آب تلاش می کنند که معمولاً سریع ترین راه برای از بین بردن آنها است.اما کاکتوس مصنوعی برای افراد پر مشغله و کسانی که دوست دارند،خانه و محل کار خود از حالت ساده و بی روح بودن خارج شود ما کاکتوس مصنوعی را به آنها پیشنهاد میکنیم.کاکتوس مصنوعی به راحتی تمیز میشود.

قیمت کاکتوس مصنوعی

وقتی هزینه گیاهان واقعی را با گیاهان مصنوعی مقایسه می‌کنید، معمولاً در ابتدا هزینه‌های مصنوعی بالاتر است، اما وقتی به هزینه‌ها در مدت زمان طولانی‌تری نگاه می‌کنید، گیاهان مصنوعی به خصوص کاکتوس مصنوعی  در واقع بسیار مقرون به صرفه‌تر هستند. این عمدتاً به این دلیل است که نیازی به آبیاری یا آبدهی مجدد آنها نیست. توصیه می‌کنیم همه کاکتوس‌ مصنوعی خود را دوباره در گلدان‌های جدید و جذاب‌تر قرار دهید تا واقعاً به ترکیب آن‌ها در خانه شما کمک کند. ما یک راهنمای مفید برای کمک به شما در این زمینه داریم، آن را اینجا بررسی کنید. در مورد طیف وسیعی از ساکولنت‌های ما، بسته به اینکه گیاه مصنوعی شما یک گیاه آویزان است یا خیر، ممکن است بخواهید همین کار را انجام دهید و آن را با یک کاشت جدید تقویت کنید.