مجموعه تولیدی گل نفیس

مطالبی که دراین مقاله میخوانید ...

گل رز مصنوعی زیبا از کجا بخریم

گل رز مصنوعی از کجا بخریم

گل مصنوعی نفیس ارائه کننده و تولید کننده انواع گل های مصنوعی واقع در میانجاده کرج است که این فروشگاه انواع گل مصنوعی به خصوص گل رز مصنوعی در رنگ ها و مدل های مختلف را داراست ما در گل نفیس هم گل مصنوعی به صورت تک و هم به صورت عمده به فروشکاه های کشور و ارگان های خصوصی و دولتی برای هدیه های سازمانی را داراست. ما تنها فروشگاه گل مصنوعی در کشور هستیم که تمام مواد اولیه و حتی گلدان را خودمان تولید میکنیم و به مشتری ارائه میدهیم . گل های رز مصنوعی جاودانه و زیبا در هر فضا یا گل آرایی کاملاً زیبا به نظر می رسند. در حالی که گل‌های تازه، به ویژه گل رز، برای مدت کوتاهی فوق‌العاده به نظر می‌رسند، گل‌های مصنوعی مادام‌العمر ماندگار هستند و در تمام طول سال عالی به نظر می‌رسند. واقعی برای لمس، شما می توانید مطمئن باشید که هیچ کس هرگز قادر به تشخیص تفاوت نیست!

قیمت های گل رز مصنوعی

ما درگل نفیس مجموعه ای زیبا از گل رز مصنوعی با قیمت عمده داریم! در طیف ما، شما می توانید از گل رز انگلیسی، گل رز، گل رز سینا، گل رز کلم ، گل مصنوعی ارغوان بسیاری دیگر انتخاب کنید. شما همچنین می توانید از طیف گسترده ای از رنگ ها، از جمله: قرمز، صورتی، کرم، سبز و سفید انتخاب کنید.اگر در حال برنامه ریزی برای عروسی آینده هستید، گل رز مصنوعی جذابیتی جذاب و سنتی به دسته گل عروس شما خواهد داشت. نیاز به الهام دارید؟ ایده های ما را برای گل های ابریشم بررسی کنید! برای یک دسته گل منحصر به فرد، گل های رز ما را با تعدادی گل بومی استرالیا (به ویژه جرالدتون)، چند برگ مصنوعی، گل رز کلم و یک روبان شیرین جفت کنید تا همه آن ها را به هم گره بزنید! از ترکیب و تطبیق با سایر گل ها یا رنگ ها نیز نترسید. در واقع، ترکیب انواع مختلف گل رز یک لمس دوست داشتنی است. ترکیبی ساده از جوانه های ظریف گل رز به همراه یک گل رز کلم پر جنب و جوش بزرگ، چیدمان بی دردسری خیره کننده را ایجاد می کند!

گل مصنوعی بزرگ
گل رز مصنوعی کوچک

استفاده گل رز مصنوعی

گل رزمصنوعی  با زیبایی بی دردسر خود تزیینات عروسی شگفت انگیزی نیز ایجاد می کند – به ویژه برای تزیین میزهای مراسم یا صندلی در عروسی. آیا اتاق نشیمن شما نقطه پایانی ندارد، اما نمی توانید انگشت خود را روی آن بگذارید؟ ممکن است به دنبال یک میز قهوه مرکزی باشید! برای داشتن ظاهری بی دردسر، به سادگی یک گلدان رز مصنوعی را روی یک آینه شمعی با چند شمع سویا لوکس بچینید.

ارسال گل رزمصنوعی

در گل نفیس، ما طیف وسیعی از گل‌های مصنوعی خود را در سراسر ایران می‌فروشیم و تحویل سریع به تمام شهرهای بزرگ، از جمله تهران،شیراز،کرج،اصفهان،اهوازو…. همچنین اکثر مناطق کشور ارائه می‌کنیم. با بیش از 15 سال تجربه، رزهای ابریشمی با کیفیت ما، گلهایی خواهند بود که در این فصل به آنها علاقه خواهید داشت. حتی تعداد بیشتری از گیاهان مصنوعی، دکوراسیون منزل و شمع های ما را به صورت آنلاین مرور کنید تا دریابید که چگونه می توانید بدون زحمت هر اتاق یا رویدادی را زیباتر کنید.

گل مصنوعی آرام زرد