تولیدی گل مصنوعی نفیس

درباره ما

گل نفیس، از سال ۱۳۸۱ کار خود را شروع‌ نمود و زمینه‌ فعالیت آن تولید گل های مصنوعی شامل :تولید گل خمیری و گل چینی می باشد. مشتری های اصلی این دسته محصول در بازارهای تهران و شهرستان های بزرگ وجود دارند که به صورت خرید عمده فعالیت دارد. ارزشهایی که برای این مجموعه حائز اهمیت می باشد ایجاد شغل برای زنان سرپرست خانوار و اقشار بی بضاعت میباشد.

مدیریت این مجموعه با توجه به عشق و علاقه ی فراوان به  نقاشی ، تولید و ساخت انواع گل و گیاه در سال 1370 اقدام به تولید گل مصنوعی در منزل نمود. که با توجه به شرایط سخت آن زمان و وجود دو بچه کوچک از عشق و علاقه ی خود فروگزار نبوده و با جدیت به خلق گل پرداخت .

به مرور زمان در منزل  حجم و تعداد تولیدات  به یک کارتن کوچک و پس از اندکی به کارتن متوسط و پس از یکسال به کارتن بزرگ تبدیل گردید .

همزمان با افزایش حجم تولیدات ، به شهرستان لالجین مراجعه و به اندازه صندوق عقب پراید انواع گلدان سفالی بمنظور گلسازی خریداری و بمدت 10 سال در منزل اقدام به گلسازی و توزیع بین فروشندگان عمده نمودم .

از سال 1382 تصمیم گرفتم با کمک زنان بی سرپرست یا بد سرپرست کار تولید را گسترش بدهم که با اجاره یک زیر زمین 50 متری فرآیند تولید را از منزل به زیر زمین منتقل نمودم که پس از یکسال زیر زمین دیگر کفاف کارتولید بنده را نداد و از آنجا به واحد 90 متری منتقل و پس از دو سال به کارگاه 150 متری منتقل گردیدم .

همینک پس از گذشت حدود 30 سال و با کمک خداوند متعال و مدیریت داخلی دانیال دمیرچی و با همکاری بیش از 400 نفر از زنان در کارخانه 1000 متری مشغول به تولید انواع گل مصنوعی می باشم.